تعویض پنجره های قدیمی

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب با دوجداره

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب با دوجداره (5 سال خدمات پس از فروش رایگان –  تعویض 1 الی 2 روزه – نظافت کامل) توسط تیم فنی ما با سابقه 15 ساله در زمینه پنجره upvc به صورت کاملا با کیفیت صورت می پذیرد.

تعویض پنجره های دوجداره

در بعضی از مواقع به دلیل مناسب نبودن پروفیل و یا مواد سازنده استفاده شده در پروفیل ها پنجره های دوجداره بدرستی کار خود را انجام نمی دهند و یا به دلیل مهر موم نشدن درست گاز داخل دوجداره شیشه از بین می رود و یا حتی بعضی از تولید کنندگان برای پایین آوردن هزینه ساخت و بالا بردن سود خود از مواد غیر استاندارد استفاده می کنند و یا از استفاده از بعضی مواد اساسی صرف نظر می کنند همه این موارد باعث می شود که شما بعد مدت کوتاهی که از نصب پنجره های دوجداره می گذرد با مشکلات اساسی مواجه شوید. که این موضوع باعث تعویض پنجره های دوجداره شما می شود. اما چه مشکلاتی ممکن است برای پنجره های شما رخ دهد؟ در زیر به چند مورد اشاره می کنیم.

مواردی که باید به آن دقت کنید عبارتند از وجود نشت در پنجره ها، چک کردن تراکم مابین شیشه های پنجره، وجود سوراخ، ترک و یا شکستگی در شیشه و یا پنجره و از بین رفتن عایق حرارتی پنجره برای خانه شما

اطلاعات بیشتر در : تعویض پنجره های قدیمی

Previous Entries پنجره کشویی