novinkhane services : bathroom

 • نصب کابین دوش, نصب اتاق دوش

  آیا نیازمند تغییر یا تعویض درب اتاق دوش یا دیگر تجهیزات آن هستید؟ ما به شما بهترین پیشنهادات را در این زمینه خواهیم داد و تمامی کارها از جمله تغییر ، تعویض و نصب آن را عهده دار خواهیم بود. همچنین اگر هر گونه مشکلی در دوش حمام وجود دارد حتما با ما تماس حاصل نمایید.

 • کاشی کاری حمام, تعویض کاشی حمام

  اگر در زمینه سنگ و کاشی کف حمام نیاز به خدمات دارید با نوین خانه تماس حاصل فرمایید. متخصصان مجرب ما در تعمیر و تعویض کاشی کف حمام شما با نمونه های سرامیکی ، شیشه ای ، سنگی و غیره یاری رسان شما می باشند.

 • نصب آینه بدون قاب, نصب آینه روی دیوار

  همکاران ما می توانند هم در زمینه خرید و هم در زمینه نصب اینگونه وسایل به شما کمک کنند. با یک تماس متخصصین ما در خدمت شما خواهند بود.

 • لوله کشی ساختمان, لوله کشی توالت فرنگی

  متخصصین ما تمامی مشکلات مربوط به لوله کشی ، وان ، سرویس بهداشتی و غیره را برای شما مرتفع می سازند. همچنین می توانید برای تعویض و نصب هریک از اجزای نام برده شده از ما کمک بگیرید.

 • روشنایی سرویس بهداشتی, سنسور روشنایی سرویس بهداشتی

  با استفاده از بهترین برندهای روشنایی به حمام خود جلوه زیبایی ببخشید. اگر قصد دارید در دوش از روشنایی استفاده کنید یا اینکه برای کل اتاق می توانید از همکاران ما کمک بگیرید که دارای تجربه و مهارت لازم جهت پیشنهاد و نصب بهترین روشنایی های سازگار با شرایط شما می باشند.

 • تعمیر رنگ دیوار, تعمیر دیوار حمام

  اگر احساس می کنید دیوارهای حمام شما به دلیل رطوبت یا نشتی آب سست شده اند و به زودی دچار خرابی خواهند شد می توانید از متخصصین ما کمک گرفته و تیغه ها و دیوارهای لازم را مرمت نموده و از آسیب دیدگی های جدی به دیگر قسمت های خانه جلوگیری کنید.

 • درزگیر کفپوش, درزگیر کف

  وان و دوش هایی که دچار مشکل هستند باعث می شوند تا آب به پشت آنها نفوذ کرده و موجب آسیب های فراوان به دیوارها وکف حمام بشوند. خصوصا اگر مواد به کار رفته از چوب باشد این اسیب دیدگی شدیدتر می شود و موجب نشت آب به طبقه پایینتر هم می گردد. متخصصین نوین خانه به شما کمک می کنند تا با نصب درست وان و استفاده از وسایل با کیفیت جلوی اینگونه آسیب دیدگی ها را گرفته و مانع اینگونه صدمات به دیوارها و کف حمام خود شوید.

 • نصب سیستم تهویه, نصب دستگاه تهویه هوا

  فن های به کار رفته در حمام جهت جلوگیری از رطوبت زیادو خسارت به دیگر امکانات حمام ضروری می باشند. تعویض ، تعمیر و نصب این فن ها را به همکاران ما بسپارید

 • بازسازی سرویس بهداشتی, بازسازی سرویس بهداشتی منزل

  اگر ساختار حمام شما قدیمی و فرسوده شده است با ما تماس بگیرید تا حمام شما را به صورت کامل بازسازی کنیم . متخصصین ما می توانند کاشی کاری تازه ، برطرف نمودن عیوب دیوارها و سقف حمام و همینطور نوسازی در تمامی وسایل و ابزارهای داخل حمام را برای شما به انجام برسانند.

 • نصب سرویس بهداشتی فرنگی, تعمیر سرویس بهداشتی

  اگر بخواهید مشکلات سرویس بهداشتی خود را حل کنید و یا آنکه سرویس بهداشتی موجود را تعویض کنید می توانید از تجارب ومهارت های تیم نوین خانه استفاده کنید. تیم ما در زمان مناسب و به بهترین شیوه مشکل شما را حل خواهند نمود.

 • تعمیر وان جکوزی

  تعمیر وان جکوزی یکی دیگر از خدماتی است که شرکت نوین خانه آنرا ارائه می دهد، تیم فنی نوین خانه با بهره گیری از متخصصان خبره در تعمیر وان جکوزی به شما خدمات رسانی می کند.

  تیم نوین خانه در زمینه تعمیر وان جکوزی های مختلف به شما خدمات رسانی می کند. در تمامی انواع وان جکوزی های ساخته شده ازفایبرگلاس، اکریلیک و یا سنگ مرمر کار را به تیم فنی نوین خانه بسپارید.

Previous Entries novinkhane services Next Entries novinkhane services : doors