novinkhane services : doors

 • نصب و تعمیر درب اتوماتیک, تعمیر درب ضد سرقت

  افراد نوین خانه می توانند درب های منزل شما را تعمیر و اگر نیازی به نصب درب جدید بود آن را به صورت مناسب در جای درست خود نصب کنند. نکات ریزی وچود دارند که اگر به درستی انجام نشوند سبب سرو صدای درب هنگام باز و بسته شدن و یا دشواری در حرکت درب می شوند.

 • نقاشی درب منزل, نقاشی درب ساختمان

  رنگ کردن دربها یکی از کارهایی است که نیاز به تخصص دارد و درکنار آن می تواند برای شما وقت گیر باشد و همچنین بوی ناشی از رنگ موجب آزارتان شود. افراد نوین خانه می توانند به درخواست شما در زمان کوتاهتری کار رنگ را انجام دهند و اگر فضایی مثل انباری یا فضای آزادی دراختیار دارید ، درب ها را به آنجا برده و زمانیکه خشک شدند و بوی رنگ از بین رفت آنها را برگردانده و در جای خود نصب کنند.

 • نصب درب اتوماتیک شیشه ای, نصب درب اتوماتیک پارکینگ

  برای نصب هرگونه درب اتوماتیک در پارکینگ ، انباری وغیره می توانید از تیم نوین خانه کمک بگیرید. همچنین به منظور تعمیر و تعویض درب نیز با یک تماس در خدمت شما خواهیم بود.

 • آموزش رگلاژ درب ضد سرقت

  تیم فنی نوین خانه با تجربه ١٠ ساله در كارهای معماری، تاسیسات و تعمیرات منازل مسكونی و تجربه بسیار زیاد در رابطه با تعمیر درب ضد سرقت و یا رگلاژ درب ضد سرقت به شما خدمات بسیار با كیفیت و در عین حال با هزینه ای بسیار مناسب ارائه می كند.

Previous Entries novinkhane services : bathroom Next Entries novinkhane services : floor